12 Mart 2010 Cuma

Sezgi Bey Teftişte :)

Hiç yorum yok :
 

YAKLAŞIK 2 HAFTA ÖNCE MESLEK HAYATIMDA İLK DEFA TEFTİŞ EDİLDİM :)))


Boş günümün olduğu gün gelen müfettişler ilk günden Fen ve Teknoloji Zümresini teftiş etmişler. Allahtan boş günümdü çünkü sabahın köründe birden gerilebilirdim haklı olarak.

Neyse efendim perşembe günü okul en haşırı sınıflarından birinde beni teftişe geliceklerini ve teftiş kurulu odasına ön görüşmeye çağırıldığım haberi geldi.

VEEE işte bomba SEZGi BEY olarak:))))

Müdür yardımcımız öğretmenler odasına geldi gülerek . "Sezgi Beyle görüşelim " dediler seni bekliyorlar dedikten sonra kısa sessizlikten sonra ben dahil herkes öldü gülmekten :))))))))

Unisex bir isimim olunca bazen karışabiliyor. ATV de yayınlanan Canım Ailem deki SEZGİ MENGİ karşı cins adaşımdır :)

Küçükken ismimi hiç sevmezdim. Keşke Ezgi olsaydı ismim derdim . Ezgi ismi yaygındır ama SEZGİ ismi benim bulunduğum ortamlarda hiç olmadı . Yani ben hiç adaşımla karşılaşmadım :)

Kardeşiminde ismide baş harfi çıkarılınca yaygın bir isim oluveriyor. Ailem isim konusunda ince eleyip sık ddokumuşlar baya ...


Neyse Teftiş kurulu odasına girip ben SEZGİ deyince onlarda şaşırdılar tabii. Karşılarında valonlu parlak gömlek kıvırcık saçlı , makyajlı , süslü püslü bir SEZGİ beklemiyorlardı:))))

Neyse güzel bir ders işledik. Ders sonrası konuşmamızda güzel geçti.

İlerleyen günlerde ve teftişten sonra yapılan toplantıda bir tek okul yönetimine ve bana ismimle hitap ediyordu kendisi... :))))

Tabii hiç kimse böyle bir SEZGİ beklemiyordu :)))))

görsel kaynak

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

yorumlarınız