18 Nisan 2014 Cuma

Topuklulardan Mor Çiçeklere

Hiç yorum yok :
 

Bir önceki günün yorgun ve haşin topuklularından sonra yeni aldığım Vans'larım ile adeta okulda sektiğim, 8 dersten sonraki neşe dolu halim ile karşınızdayım. Evet, şu topuklular duruşu, güzelliği ve kibarlığı ile tarihe geçse de çok acımasızlar! Hele 8 saat dersiniz varsa ve ordan oraya koşmayı seviyorsanız.. Kelimelerin bittiği an, tam olarak o an oluyor. Topuklulardan vazgeçtim mi? Tabii ki de hayır.Giyecek miyim ? Elbette! İşte biz kadınlar böyle paradokslarla doluyuz. Bizi biz yapan da bu gel gitler sanırım.

  Sahi bu mor çiçeklerin adını bilen mi var mı? Her yılın Mayıs'ında bizlere yüz gösterseler de bu sene değişen ekolojik sistem  ile Nisan'da "Merhaba" dediler. Kokusu,görünüşleri ile beni benden aldıkları kesin. Keşke her daim yeşil kalan bir çam, gürgen gibi her daim mor kalsalar dimi? Kışın hezimetli soğuklarda, belki de narin yağan kardan kendilerini gösterseler. Ama narinler, kırılganlar, tek bir dalını kopartıp, defter arasında saklanmayacak kadar kıyılamazlar!


O zaman bir çiçek kıyılamazken biz niye şu topuklularla kıyıyoruz kendimize dimi? Bence toplu bir hareket başlatıp, spor şıklığı her türlü platforma taşıyalım. "Asla düz bir ayakkabı ile şık olunamaz."ı yıkalım.
Benim gibi çekin Vansları ağanıza ve spor şıklığın her yerde işlediğini kanıtlayın.

Sahi şu mor çiçeklerin adı neydi?

Kazak: Mudo
Pantolon: Terkos Pasajı
Ayakkabı: Vans
Çanta: Mango
Gözlük.Beşiktaş

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

yorumlarınız