27 Ağustos 2010 Cuma

Biri Bize Kamera Şakası Yapıyorlar Herhalde???

2 yorum :
 
Ah Ah Ülkem benim ,

İnsan bu yaşananları görünce ; bu ülke başındakileri, o çok bilen üst düzey yöneticileri, mecliste çekilen kamerayı farketmeden bakkal kağıdına torpil yaptırmak istediği YANDAŞLARININ özelliklerini yazan insanları, yaşanan felaketlere basit tepkiler verenleri, ATAM ın adını ağzına almaya haddi olmayan şahsiyetlerin hepsini bizler seçiyoruz, bizler başa getiriyoruz...

Okullara gelip her aileye VERİLEN 100 tl ye paha biçilmez oylarımızı satıyoruz. Biz yapıyoruz bunları.. Sonra canımız yanınca da 'AH HH VAHHH'...Sen şeçmedin mi? Kendi geleceğini 100 tl ye satmadın mı?

Haberleri izlemek istemiyorum artık, bu yaşanlar nedir? Bir insanın hayatı bu kadar mı basit...Birkaç cümle İLE GEÇİŞTİRİLCEK KADAR BASİT Mİ SİZİN OY ZAMANI GELİNCE DEĞER VERDİĞİNİZ İNSANLARIN hayalleri, yaşamları, umutları..

Çocuklarını 1 gün önce şehirdışına yollayan ailenin anne ve babası RİZE FELAKET SONRASINDA evlerinin , yuvalarının mutfaklarında birbirine sarılmış halde cesetleri bulunuyor...

Meteroloji uyarıda bulunduk derken niye önlemler alınmıyor? Niye bile bile LADES diyoruz?

Hele ki KPSS için hiçbirşey demek istemiyorum. Tek bir kelime yazmıcam
İLAHİ ADALET !

Eğitim! Herşeyin başı eğitim derken bile , eğitimi vericek ÖĞRETMENLERİN bile hali ortada .Düşürülen duruma bakın ..

Bir çocuk demek , gelecek demek..Yarınımız demek.. Eğitilemeyen o çoçuk büyünce belki sizin canınızdan çok sevdiğiniz insaların doktoru , öğretmeni, savcısı hakimi olucak....Ne oluyor bizim ülkemize? Ne canlar yitirerek, ne acılar çekerek bu günlere getirdiğimiz topraklarımızda neler yaşanıyor?


BİRİ BİZE KAMERA ŞAKASI FALAN YAPIYOR SANIRIM...

(yazım ve noktalam hatası olabilir, halen haberleri izlerken içimden geçenleri paylaştım)

2 yorum :

  1. Çok haklısın canım çook, ne denir ki başka?

    YanıtlaSil
  2. Umarım herşey bir gün düzelir gözüyle bakıp, elimizden geleni yapmaktan başka elimizden ne gelirr

    YanıtlaSil

yorumlarınız