24 Ağustos 2009 Pazartesi

Kalbim EGE'de Kaldı -1

2 yorum :
 
Aslında çok uzun bir post olucaktı bu post,
1 postta tüm tatilimi anlatacaktım
Ama olmadı :((
3 kere yazdım yanlışlıkla resimlerim silindi, ben kaydemedim,notebook şarjı kafayı yedi...vs..
" Anne bu blogger ın benlen 1 problemi var sanırım " diye diye gezdim bir süre...
Dedim tamam bebeğim yorma beni
Ben tatilimi arada azar azar anlatırım sen dert etme dedim :)))
Kızkardeşim Secom ve ben vurduk kendimizi yollara. Kuşadasına üniversiteden canım kuşum Gözdem'in yanına gittik. Bu arada iyi yol arkadaşlığı yaparım, ya yanımdakini deli gibi güldürürüm ya da deli gibi uyurum, kimseyi görmem. YA VARIM, YA YOKUM yani..Ortası yok :)
8'de otobüsümüz kalktı, film de koymadılar. Canım sıkıldı bende dikiş diktim:) Benim plaj kıyafetim yok ya ... yani o kadar kıyafet arasından bir bayan yok diyorsa yoktur yani :)))
Diktim valla çokta güzel oldu ,başka postta yayınlayacağım :) Tarzanın jenni gibi gezdim :))
Betty boop t-shirt:boyner outlet ,9.90tl
Adaya indik,kahvaltı deniz duş vs..
Gece soluğu ADI MEYHANE'de aldık. Masaları gezen saz ekibinden istek parçalarla kah ağladık kah güldük. Bolca oynadık. Bu arada göbek atarken yan masadaki hemcinslerim olayı mezdeke yarışmasına dönüştürmesi çok garip ve komikti cidden:) Bizi baya eğlendirdiler yani.
Ama iyi dertleştik Gözdecimle, koskoca 1 yılın ardından. Bayağı iyi geldi. Eee rakı içtik, ben kendimi aştım kadeh bakımından ...Gururluyum...
Ayşe Özyılmazel'in de köşesinde bahsettiği HADİSE-GEL GEL GELSENE BENİ ÖPSENE :) şarkısı ve repliklerimiz geceyi daha da keyifli bir hale getirdi:))) Varol HADİSE !!!!
Gece sonunda tek ayak üstünde , okul çantalarının önünde poz veren kız da :BENDENİZ
İYİ PAZARTESİLERRR HERKESEE

2 yorum :

  1. ay bu pazartesi geçer mi bilemedim bugün bana akşam olmak bilmedi. Son 1 saate girdim çok şükür. Sana da iyi pztler:)

    YanıtlaSil

yorumlarınız