10 Mart 2012 Cumartesi

DIY Fikirleri-1

Hiç yorum yok :
 

Merhabalar hepinize,

Bilgisayarımda, yüklediğim fotoğrafları ve iş/okul/ders notlarımı temizlik sürecine girmiş bulunmaktayım. C sürücüsündeki 'Blog' adlı dosyanın dolup taşmasından ve oldukça geniş bir yer kaplamasından dolayı bilgisayar oldukça ağırlaştı. Dosyayı D sürücüsüne atarak da durumu kurtaramadım:( Buna bağlı olarak biriktirdiğim resim/fotoğraf ile bir post oluşturup, tüm biriktirdiklerimi silmeye karar verdim.

***Bu posttaki tüm görseller webte surf esnasında toplandığı için, belki de şu  an beni okuyan senin bile blogundan kullanılmış olabilir. Malesef birçoğunda KAYNAK yok. 4 senedir blog yazan biri olarak etik bir post olmadığını biliyorum. Ama birikenleri sizlerle de paylaşmak istedim.

Eğer bu postta kendisine ait bir görseli olan arkadaşlar/kurumlar/ajanslar var ise mail yolu ile bana ulaşabilirsiniz. Problemi hemen çözeriz  :=)

 Sevgiler


Kağıt-Makas-Misina; İstersen de Yapıştırıcı :=)Gazate-Kurdele-Birkaç süs Simsiyah bir topuklu-Minicik Simler


Çiçek-Yeşil gözler 


sadece ' Hatıralar 'DüzenleyiciPortakalı soydum, mumu yaktım:=)Yaprak Desenleri


Çok eğlenceli değil mi:=) Kolyeye dikkat!Kemerin birkaç boy küçüğü idealdir.Kalan kumaşları değerlendirmek...Marc Jacobs pisileri, akşam inceledik sizi. Glitter' larınız daha da sevimli :=)


Klasik olarak herkeste birtane olan kesik kot-Kumaş boyası
Tuhafiyelerde satılan şeritler pek de güzel olmuş .


 Kaşıklar-Sprey boya-Ayna


Fotoğraflara fon olur diye saklamıştım.
 Vintage sevdamın minik bir örneği                 Bayılmıştım bu yastıklara 

Vintage dosyamda olacaklar arasında:)
Örgü Yumaklar

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

yorumlarınız